| myreluca12 a întrebat:

Buna TPU... am o nelamurire...si as dori sa ma ajutati.deci,in curand ma voi duce sa ma tund as vrea sa imi fac breton pe o parte dar mama mi-a zis ca pentru a imi face breton trebuie sa ma si fileze si tinand cont ca eu am parul lung ajunge pana sub sani.nu as dori sa imi ia din lungime? ce sa fac as putea sa imi fac breton fara sa ma fileze?:d mersi anticipat FUNDA**.:-p mersi anticipat FUNDA** :-p

Răspuns Câştigător
| cosmywooz a răspuns:

Lasa un pic din lungimea parului nu moare nimeni eu am 11 ani si am parul pana la fund tin si eu la par da fileaza iti va sta bine, si fa bretonu pe o parte http://www.google.ro/......tp?/imgres http://www.google.ro/......tp?/imgres frumos nu? in fine daca te-am ajutat ...sa vine fundele!

2 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Pai, eu am breton intr-o parte si nu am parul filat.:S Eu una nu vad vreo legatura dar, cine stie... Nu sunt cine stie ce experta. Succes!

| Kristinikaaa a răspuns:

Nu are neaparat legatura, iti poti face breton de care vrei tu fara sa iti fileze parul. Eu zic sa te consulti cu stilista la care te duci, fiindca filatul depinde mult si de textura firului de par.