| mirela_8082 a întrebat:

Heii! Trebuie sa ma duc la o cununie civila si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac. Daca m-as imbraca cu o fusta creion gen http://shopping.flu.ro/......Fusta.html dar pe negru si putin mai mulata? :D Ce spuneti? Dau funda :D :D

Răspuns Câştigător
| deutzadia a răspuns:

Parerea mea este ca daca esti si mai inalta ti-ar sta super cu o fusta din aceasta dar fara bretele ar fi mai draguta, cu o,, camasa alba si sandale negre`` s-ar potrivi de minune. Tinuta se potriveste si cu locul unde te duci. Distractie placuta.
Sper ca ti-am fost de folos.:*
Funda?

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Fusta e frumoasă, dar eu aş opta pentru una fără bretele.
http://www.amafashion.ro/......99-3-l.jpg
http://shopping.flu.ro/files/clients/61/61/p/51/fusta-312747_normal.jpg
Dacă e neagră, o poţi purta cu o cămaşă roşie, albă, bleu sau mov deschis.

| aceeasi a răspuns:

As spune ca merge mai bine a fusta creion simpla (am vazut si acolo pe site-ul din link) adica fara acele bretele...eu cred ca ar fi mai eleganta. O poti purta cu o camasa cu imprimeu floral mai indraznet si sandale cu toc inalt arginti. Cam asta ar fi ideea mea in legatura cu fusta creion. Distractie placuta si sper ca ti-am fost de ajutor!

| mirela_8082 explică:

Dar nu vi se pare o tinuta de birou?

| mirela_8082 explică:

Multumesc frumos pentru sfaturi! Chiar aveam dubii k nu este o tinuta potrivita unui astfel de eveniment. big hug

| Elly1995 a răspuns:

Buna! mie una imi place daca esti si mai inalta ti-ar sta bine mai ales ca e neagra si mulata dar cu ce ai asortaoo?

| mirela_8082 explică (pentru Elly1995):

Pai cu o bluza alba... niste sandale negre. big grin.