| Mally98 a întrebat:

Am o prietena si suntem BFF de 5 anihappy

Dati'mi niste idei ce sa ii cumpar de ziua noastra?:X:X

Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Michaela89 a răspuns:

Eu cred ca cel mai frumos cadou pe care i-l poti darui ar fi o scrisoare in care vei scrie tot ce-ti place la ea,ce va place la voi. Daca vrei cadouri materiale ai putea alege dinte o bluza,pantaloni,pantofi,cd-uri,ceea ce-si doreste cel mai mult,carti, reviste(nu chiar special), parfum ba chiar ai putea face un desen cu voi doua! Sper ca te-am ajutat!

13 răspunsuri:
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Pai eu si prietena mea neam dat:
-1 an: desenele prieteniei
- 2 an: inelele prieteniei
-3 an: lantisoarele prieteniei
- 4 an: bratarile prieteniei
si asa mai depare de exemplu la desene,care nu au sens! care sa exprime starea ta din momentul respectiv, poti sa scrii cu culori diferite, sa faci stelute/inimioare/bulinute :-? poti desena orice iti trece prin cap in momentul ala.chestii care sa te reprezinte. uite ce ma reprezinta pe mine :http://i988.photobucket.com/......pixel3.png
http://giorgos93.deviantart.com/art/The-Sloorp-Universe-141534720
http://giorgos93.deviantart.com/art/Vibrant-Explosion-136101592
http://viziomag.com/img/wallpapers/wall_roman_g.jpg

| Ionela256 a răspuns:

Cumpara 2 tricouri albe, largi.te duci la un centru special, iei 2 poze cu tine si cu el si pune pozele pe tricouri...in fata tricoului pui poze cu voi doua, si in spate sa scrii BFF.winkingfunda?

| Guster a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Shop/guster poate gasesti ceva:)

| sherlock a răspuns:

De sunteti cu adevarat BFF sti ce ii place si aia ii vei lua happy. Tare usor e totusi ca fetele de obicei mereu vorbesc despre ce le place, si lasa foarte multe indicii cand se apropie zile din acestea. App un Cadou frumos nu se repeta niciodata.

Răspuns utilizator avertizat
| adrianarp a răspuns:

Pai, poti sa ii faci cadou un lantisor in forma de inimioara crapata, jumate tie, jumate ei poti sa faci ceva personalizat poti organiza un party poti sa o intrebi ce isi doreste si u sa ii cumperi sper ca te-am ajutat...

| mariaaaaa a răspuns:

Tu esti Malina de la Buzau laughing? De la Manzalesti?

| GeorgiiA a răspuns:

Ii poti cumpara o initiala cu numele tau si sa ii zici ca o sa ii fi mereu alaturi cu toate ca poate nu o sa fi fizic langa ea... dar prin aceasta initiala sa isi aduca amintede tine...

| diidzzz a răspuns:

Ar fi frumos sa iei 2 bratari identice,care iti plac tie cel mai mult, una i-o dai ei si una o pastrezi tu.Ceva gen ''bratarile prieteniei''. Asta este un cadou valoros, nu cele mai scumpe lucruri din magazin. Sper ca ti-am fost de folos.:*happy

| Smile_8528 a răspuns:

Pai...poti sa ii cumperi un ursulet maare su pufos...niste haine frumoase la fel ca ale talelove struck, bratari cu BFF daca cumva nu aveti, un lantisor, un jurnal.nu mai am ideilaughing. oricum, orice fleac i'ai cumpara ea o sa il pretuiascahappy

| betty123 a răspuns:

Eu cred sai cumperi ceva care simbolizeaza iubirea ta fata de ea.

| mara97 a răspuns:

Un lantisor 2 in 1, tu iei o parte iar prietena ta pe cealaltawinking

| irinuca2698 a răspuns:

O bluza,o bratara,o carte ceva de genu"cea mai buna prietena".Vb si tu cu ea si zi ceva ca:Mai deci am vazut o bluza supe sau ceva ce-i place si sa vezi ce-ti raspunde, o sa zica ceva de genu"da stiu e super nu?/sau o sa-ti spuna ce a vazut ea si isi doreste/intreab-o fara sa-si dea seama, fii smechera! sau ganestete la hobbiurile ei si orienteaza-te