| Ylenia a întrebat:

Hey! happy... vine ziua lu mami si nu stiu ce sa ii i'au :p. Dati'mi niste idei

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Sunt multe chestii...îi poți lua o eșarfă care să aibă culoarea ei preferată, un parfum care-i place, un ceas, o brățară, sau un lucru personalizat și făcut de tine.

| LarissaMouse a răspuns:

Buna cristi! pai...gandeste-te ce ii place mamei tale cel mai mult.ii poti lua o trusa de machiaj de exemplu sau un tricou. daca o cunosti bine, ii poti lua un parfum mai pe gustul ei.mult succes cu cautarea!

| furboo a răspuns:

1.Flori (femeilor le plac florile)
2.Fa-i tu o poezie sau o dedicatie speciala [nu o lua de pe net deoarece o sa-i placa mult mai mult ca vine de la tine)winking

| kissesfromhell a răspuns:

Cumpara o rama si pune o poza cu familia.sau sunt magazine in care poti face magnet de frigider dintr-o poza.crede-ma,mamelor le plac mai mult chestile astea decat chestile scumpehappy. Bafta si La multi ani!