| Didii29 a întrebat:

am o problema.sad
Am niste blugi care imi plac foarte mult. doar ca am scapat pe ei vara trecuta doua pete mici de vopsea si habar nu am cu ce sa le scot. nu vreau sa ii arunc. imi plac prea mult.crying HELP. Cu ce pot curata vopseaua din pantaloni?
P.S. am incercat cu acetona si cu diluant dar nimic.
Funda. puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Freaca pata cu un pic de benzina apoi baga i la masina de spalat cu ariel capsule, ar trebui sa-i speli mai des pana ce iasa pata de tot

| Iubareata22 a răspuns:

De vara TRECUTA? Trebuie sa-i cureti atuci repede! Asta pentru ca dupa atata timp ele s-au uscat.Acum o sa-ti fie foarte greu! crying crying
Uite niste detergti cu care ar putea sa iasa: Vanish, Dero 2in1, Cocolino. Cu fiecare spala de vreo' 2-3 ori si dupa poti sa mai incerci o data cu acetona!

Mult SUCCES!

Funda?

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Daca nu merge cu tiluant nu prea ai cu ce! Eu zic sa incerci cu VANISH! Sper ca ti-am fost de folos! Bafta!

| Piitica a răspuns:

Incearca cu benzina, eu am patit asa dar cu lac si am scos pata cu benzina. Succes!