| instinct a întrebat:

am un,, prieten,, care mi-a facut niste necazuri majore la masina, iar eu as vrea, la randul meu sa ma razbun pe usa lui noua metalica, nu stiu cum as putea-o distruge cat mai usor cu putinta, m-am gandit sa arunc acetona pe ea (nu cred ca are vreun efect ), vopsea ( cred ca se curata cu diluant ), iar zgariatul este putin cam zgomotos (chiar si la 4 dimineata), va rog sa-mi spuneti daca stiti vreo metoda care ar pute deteriora usa (pete de culoare, stiu eu. ), va multumesc DAU FUNA!

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa rezolvi problema pe cale amiabila. Actiunea ta il va inversuna si mai tare si nu stii cum va reactiona. Incearca sa iti faci masina pe asigurare (daca ai CASCO), sau daca nu te intelegi cu el depune o reclamatie la politie pentru distrugere.

| instinct explică (pentru ASIGURATORUL):

Daca ai sti cat am incercat! si nu am nici casco, am depus si plangere si degeaba plotia n-are ce sa-i faca daca sparge gemurile cu pietrele, daca o zgarie cu cuiul, daca ii sparge cacuciucurile

| instinct explică (pentru ASIGURATORUL):

Sti si tu prea bine suntem in Romania!