| Miah a întrebat:

am o problema, as vrea sa ma tund dar nu stiu ce sa aleg, problema e ca eu am parul cret dar in partea de sus a capului il am drept din nastere ( asa m-am nascut iar cel cret de jos a inceput sa creasca la 6 luni ), si as vrea sa imi evidentiez buclele dar pentru asta ar trebui sa fie taiat o parte cam mare de par, am incercat in scari dar a iesit groaznic, cu breton nu merge pentru ca si acolo am cateva bucle si ies in evidenta de sub el. Va rog daca imi puteti recomanda o tunsoare potrivita

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Incearca sa il tunzi drept pana mai jos de umeri si sa iti vopsesti varfurile buclate roscat sau blond, in functie de cum iti place tie