| stefyy234 a întrebat:

Am o problema cu parul. Il spal de doua ori pe saptamana. In prima zi arata super dar dupa este gras si unsuros. Sa specizez acum nu mai folosesc nici un alt produs in afara samponului. Ce ma sfatuiti sa fac?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Fa-ti odata pe saptamana masca cu galbenus de ou, dupa ce te-ai spalat cu sampon fa-te la radacina cu galbenus, il lasi 5 minute sa actioneze si te speli normal pe urma, iti va ingrosa firul de par si nu se unge asa repede, mai incearca sa il limpezesti cu apa amestecata cu otet!

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Daca vrei poti sa-ti achizitionezi un balsam L'oreal Paris Elseve este foarte bun. adica pe mine ma ajuta mult

| stefyy234 explică:

Nici nu stiu cum sa va multumesc

| pinkdimond a răspuns:

Samponul loreal elseve"sampon delicat" e foarte bun, am aceeasi problema si tot ce trebuie sa faci e sa te speli foarte bine la radacina, dar la 3 zile chiar 4 deoarece cu cat te speli mai des cu atat se unge mai repede, poti sa te mai sprli cu ceaiuri, curta foarte bine parul

| IsJustAnIllusion a răspuns:

Sa te speli mai des pe cap gen o data la doua zile sau chiar in fiecare zi. Nu fa economie de sampon!

| diana123ghfgdfhhd a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te speli foooooarte bine! Spala-te din 3 in 3 zile!