| DinRespect a întrebat:

Am o problema cu parul. Il am cu o plama mai jos de umeri de lung, foarte des si cu firul foarte gros. Il iubesc dar am si o problema. Folosesc Head&Shoulders cu menta sau Citrus fresh in general. Il spal o data pe saptamana, uneori si de doua ori cand e foarte cald afara. Problema e ca fac matreata si niste dopuri de matreata care se ridica pe firul de par si arata ca paduchii big grin --matusa mea lucreaza la coafor si zice ca e din cauza samponului, dar nu este foarte sigura. Ce parere aveti? Ce sa fac sa scap de ele? Am 11 ani...

Răspuns Câştigător
| Chunji a răspuns:

Foloseste al sampon si spalate de mai multe ori pe saptamana a si cand te speli sa dai de 2 ori pe cap pentru ca este desbig grin

1 răspuns:
| Ani000 a răspuns:

Incearca alt sampon ceva bazat pe plante.