| AlinaCovaci a întrebat:

Am o problema groaznica, am spalat o pereche de blugi negri cu o carpa bleumarin care era de clor, astfel au aparut cateva pete de decolorare pe blugi crying(( si nu stiu ce sa fac! Sunt perechea mea preferata! :'(((
Va rog sa ma ajutati! :3
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| blAster85 a răspuns:

Cumpara vopsea si baga-i la masina de spalat si pui masina pe programul de clatire cred ca era si bagi vopseaua.se vopsesc.mai ieftin cala o "vopsitorie"care face acelasi lucru.vezi ceva tutoriale pe yt sigur gasesti.

1 răspuns:
| Blackrose4 a răspuns:

Îi tai, se poartă blugii rupți. happy