| ioana28XD a întrebat:

Am parul cret dar in 2-3 zile numai este asa cret, spuneti-mi un sampon sau un balsam orice pentru a sta parul si mai cret! Msk!

Răspuns Câştigător
| igiulia a răspuns:

Cred ca depinde foarte mult si de tipul de par (uscat, gras, normal). Este posibil sa nu mai stea cret pentru ca este uscat. Samponul si balsamul ar trebui alese in functie de tipul parului tau. Eu am parul cret si uscat, pentru a-mi mentine buclele folosesc spuma pentru par cret Loreal. In rest samponul si balsamul pe care eu le folosesc sunt pentru par uscat, degradat.

3 răspunsuri:
| pynnk a răspuns:

Si eu tot creata sunt.ma spal cu syoss este foarte bun.ma pieptan si imediat imi dau cu spuma tinand capul in jos.si il las sa se usuce asa. sper ca te-am ajutat. fundita?batting eyelashes

| ghostady2011 a răspuns:

Nu te mai spala pe cap si gata, il ai cretrolling on the floor

| ioana28XD explică:

Eu am parul cret cu volum si il am mediu. chiar nu stiu exact cu ce sa ma spal, acum folosesc clear de barbati si masca de la planet spa (avon). dati`mi o idee! pls