| Rebeca_Reby_1998 a întrebat:

Am o problema de 3 saptamani...Parul mi se îngrașă si miroase urat la doar 3-4 zile de la spalare(am parul cret)... Aveti recomandări de sampon si balsam care sa imi mențină parul frumos si curat?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Încearcă produsele Avon. Eu le utilizez de 10 ani și sunt foarte mulțumit. Nu mi-a plătit nimeni să le fac reclamă aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curly girl method.
Dă-i un search pe google, și apoi unul pe Facebook.

| bbnnmm a răspuns:

Îți recomand șampoanele de la Ducray, citește aici despre ele: https://www.ducray.com/ro-ro aici sunt cele pentru păr gras: https://www.ducray.com/ro-ro/par-gras

| Gabrielamaria2000 a răspuns:

Păi poți folosi șampon uscat, sau dacă vrei neapărat să încerci și un șampon nou sunt o mulțime cum ar fi garnier, gliss (vreau și eu să încerc gliss pentru că am auzit multe păreri bune despre el ), head&shoulders, nivea sunt o mulțime, te interesezi, la fel și balsam eu folosesc de la nivea și chiar e bun