| TheStranger a întrebat:

am parul foarte des, ondulat spre cret si ma enerveaza, am incercat cu placa, si imi placea rezultatul, dar vreau sa renunt la ea deoarece stiu ca e nesanatos, iar in creme/samponuri/geluri/etc nu prea am incredere deoarece am citit ca nu prea ajuta.Am citit ca exista metoda cu foenul si peria, am incercat, dar nu prea ma descurc, imi puteti explica cum se poate cu foenul si peria, va rog?

1 răspuns:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Dar de ce nu incerci sa iti intinzi parul pentru urmatoarele 6 luni.Este o lotiune exact ca permanentul, sau cum o numesc eu antipermanent, care iti intinde parul pe o perioada asemanatoare permanentului.La parul cret peria si fenul nu ajuta@