| Iulian3038 a întrebat:

Exista vreo metoda in care pot sa imi fac parul sa stea in sus, pe spate? Am parul ondulat, nu cret, ma enerveaza enorm, si imi sta in jos pe frunte daca l-am dat cu gel si ceara nu sta cu placa sa mi-l fac drept nici atat sta doar o ora. ce solutii stiti? Sa mi-l fac drept macar cat de cat. cu o perie electrica? Dau funda p.s. sunt băiat.

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Fixativ

| AssoX a răspuns:

Eu folosesc ceara de par + fixativ...mi se pare o combinatie buna

| alina281 a răspuns:

Mai bine te frizezi si no sa-ti mai vina in fata...