| anonim_4396 a întrebat:

am parul lung si as vrea sa mai tund din el pentru o schimbare dar sa ramana tot lung, cum sa mi-l tund?
Aveti vreo idee?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Consulta-te cu o coafeza experimentata, vei primi idei care sa se potriveasca cu personalitatea si gustul tau.

| eminescuhipiot a răspuns:

In scari, iar daca este deja in scari, tunde-l drept. Mai poti sa-ti schimbi coafura daca il indrepti cu placa, sau dormi cu el impletit si il incretesti usor, si tot felul de cozi si codite, suvite, etc.

| nicoooletaaa a răspuns:

Il poti tunde in v la spate si in fata un pic un scari dar pe lung. Da foarte bine pe par lung