| Dayiii96 a întrebat:

Am si ei o întrebare adresata mai tare baietilor dar si fetele mă pot ajuta. Nu mai am nici o idee despre ce sa ii cumpăr iubitului meu si cum se apropie valentine's day am iar o bătaie de cap...i-am cumpărat la aniversarea noastră anul trecut un ceas si o poza cu noi cu rama bluze si tricouri i-am cumpărat de cred ca si el s-a plictisit de ele pana si sosete i-am luat bine astea au fost niste cadouri fără motiv...parfumuri nu vrea ca are o grămadă nu mai am idei va rog ajutați-mă nu vrea nici cadouri scumpe si nici bugetul meu nu e ft mare precizez ca are 24 de ani. Multumesc pt fiecare părere.

5 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Du-te la un magazin de cadouri. Mereu sunt chestii interesante pe-acolo

| Anna0111 a răspuns:

Mai e pana la Valentine's Day dar iti dau cateva idei. Un cadou care l-ar bucura ar fi o cina romantica la un restaurant. Astea sunt cele mai frumoase cadouri, cele sentimentale nu cele materiale. Iti spun asta din propria experiență. Sau daca vrei un cadou ii poti face un cadou facut de tine. De exemplu scrii pe youtube Gift Boyfriend sau gift boyfriend Valentine's Day. Spre ca te-am ajutat. Pup :*

| Dayiii96 explică:

Totusi mă tot plimb dar parca nimic nu îmi place si nu ma convinge, multumesc deocamdată pentru pareri

| Dayiii96 explică:

Nu vrea parfumuri i-am cumpărat sinde crăciun one milion si in octombrie unu de la adidas in primavara unu de la Avon si plus ca la mai are si de pe la oriflame

| Knife00 a răspuns:

Un parfum. E cel mai calumea cadou pe care il poate primi un baiat.Vezi ce foloseste si i-ai ceva ce-i place..si ce-ti place si tie intr-o masura.