| nhgvhyg a întrebat:

Pe 27 noiembrie luna asta este ziua iubitului meu si nu mai stiu ce sa ii cumpar,nu mai am idei.i-am mai cumparat de ziua lui tricouri,bluze, parfumuri, hanorace...Va rog sa imi dati mai multe sugestii! Funda

Răspuns Câştigător
| cristina45crisss a răspuns:

Poti sai faci o cana personalizata....adk o poza cu el sau una cu amandoi cred ca ar fi foarte frumos, eu asa am facut si a fost ff incantat....bafta!

| nhgvhyg explică (pentru cristina45crisss):

Asta o sa ii fac de ziua indragostitilor love struck

| cristina45crisss a răspuns (pentru nhgvhyg):

Ok...funda?

| nhgvhyg explică (pentru cristina45crisss):

Hai ca iti dau funda pentru ca o sa fac asta de ZIUA INDRAGOSTITILOR!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, intrebarea ta parca este tipic xeroxata, ori un obicei, dar prost.

Ai cumperi o masina de lux, ultimul tablou de Luchian, ori un alt cadou pe masura, ai putea sa-l bagi in pat cu doua amice de 16 ani, dar goale.

Sfaturile de pe internet, referitoare la cadouri sunt absurde, noi nu stim de ce bani dispui, nici cati ani are prietenul tau, si nici daca este alergic la un parfum ori altul, iar daca cineva iti da un sfat gresit, pentru un banal parfum iti poate da papaucii cu tot cu prietenia ta!

Doar tu stii ce-i place, ce doreste, dar nu stii insa ca atunci cand faci un cadou, el trebuie sa fie sentimental, ci nu cu valoare financiara, ca doar nu incerci sa-l cumperi ca om!

| nhgvhyg explică (pentru anonim_4396):

Eu am cerut doar niste idei, daca tu nu vrei sa imi raspunzi este strict treaba ta...din toate raspunsurile pe care le-am primit poate mi-au placut cateva. Acum nu trebuie sa il descriu pe el de cand s-a nascut.

| Euletitia a răspuns:

BGuna! Cumpara-i o colectie de CDuri cu muzica lui preferata, un DVD cu un film de dragoste la cre sa va uitati impreuna in seara aniversarii lui, un ceas de mana elegant, o cravata, o bratara din argint sua un lantisor din arguint cu un pandativ in forma de inimioara sau cu initiala lui, o carte din genul care le citeste el, o iconita pictata manaul sau imbracata in argint, un bibelou, un album cu poze cu voi doi de la inceputul relatiei si pana in prezent, o poza cu voi doi in rama, o felicitare facuta de tine manual in care sa-i scrii ca il i9ubesti mult si sa-i urezi la multi ani, o cutie de bomboane fine de ciocolata in forma de inimioara, o sticla de whiski, coniac sua sampanie daca e major, poti sas-i pregatesti un tort pe care sa-i scrii "la multi ani, X! Te iubesc!" sau sa-l scoti la o cina romantica la lumina lumanarilor. La multi ani iubitului tasu si sa fiti fericiti si indragostiti!

| nhgvhyg explică (pentru Euletitia):

Mersi frumos pentru toate ideile :* si pentru urare! >big grin

| Originaly a răspuns:

Mama mia, auzi colectie de cd cu muzica? Really? Nu mai suntem pe vremea lu CEASCA, cel mai frumos cadou zic ca ar fi o poza inramata cu voi doi asta am primit eu de la iubita mea si mi-a placut ff mult, eram placut surprins...Zii cat de mult inseamna pentru tine si ca-l iubesti... take care, succes sper ca ti-a fost de ajutor!

| LooveYou a răspuns:

Poi poti sa ii iei un ceas, O poza cu voi 2 intr-o rama frumoasa, o bratara de argint ca sa o aiba de la tine...Gasesti uh cv frum stai lin. Succes :*