| iShadowz a întrebat:

Am şi eu nevoie de ajutorul vostru.
Vreau să mă tund. Am părul şaten închis şi ochii căprui, părul lung... până în talie, ca să zic aşa. Vreau o schimbare de look şi m-am gândit că aveţi nişte sugestii pentru un hairstyle. Vreau să mă tund scurt, chiar deasupra umerilor dacă se poate. Nişte idei? Vă voi da un link să vedeţi cum sunt tunsă în momentul de faţă.
http://www.buzzle.com/articles/long-layered-hairstyles-f or-thick-hair.html
Aştept ideile voastre şi vă mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| emonika98 a răspuns:

Daca ai părul lung te sfatuiesc sa nu te tunzi scurt dintr-o data. E prea brusc, si crede-ma nu iti va placea. Daca vrei sa incerci ceva nou tunde-te in scari, se poarta si e super cool...

2 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu un bob scurt, putin filat. Astaii spus coafezei, iar ca sa stii cum arata, uite: http://www.divahair.ro/......_diva.jpg.

| Lilia2621 a răspuns:

De ce vreai sa te tunzi? Si eu am avut un par pina la talie si m-am tuns mai sus de umeri, si uite ca au trecut 4 ani de atunci si il am abia pina la piept. Imi doresc enorm sa am parul care l-am avut, am fost proasta ca l-am tuns, asa ca te sfatuesc doar frizura sa ti-o schimbi, iar lungimea las-o, caci mai tirziu iti va parea rau. Succes