| SaraYang18 a întrebat:

Am si eu o curioziatate. Spray-urile cu protectie termica chiar protejeaza sau sunt doar o minciuna gogonata ca sa mai dai niste bani in plus prin magazine? Daca chiar functionaze sfatuiti-ma de la ce firma s-ar merita sa cumpar. Multumesc anticipat pentru ajutor! happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da te pe jumatate de corp cu protectie si pe jumatate nu, stai o zi la soare si zi care jumatate de ustura la dracu la sfarsitul zilei

| ALGator a răspuns:

Protejeaza. Se vede diferenta pentru ca nu te mai arzi si faci coji ca fara. Dar...
Mai sunt si produse pacaleala. Marcile cunoscute (gen Nivea etc) sunt bune.
Alege un numar care ti se potriveste.
Trebuie sa ai radbadare sa dai cu el :-) inclusiv pe fata, nas, buze ca sa aiba efect.
Cred ca yves rocher sunt de calitate la preturi bune
http://www.yves-rocher.ro/......e-solar-2/