| anonim_4396 a întrebat:

La ce magazine gasesc si eu niste spray-uri de protectie termica a parului? (syoss as vrea mai ales) PS sa fie magazin real, nu online. Multumesc anticipat. Dau fundita!winking

Răspuns Câştigător
| Corina34 a răspuns:

Eu am vazut la Real, Carrefour si DM. Sper ca te-am ajutat!

| AnonimaOk a răspuns (pentru Corina34):

Ce inseamna DM? straight face aa si multumesc la Carrefour voi cauta

| Corina34 a răspuns (pentru AnonimaOk):

DM e un magazin, o drogherie unde gasesti parfumuri, cosmetice, produse pentru par si pentru ingrijire. Probabil in orasul tau nu este DM de aceea nu ai auzit. Te pup!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La hipermarket, raionul de cosmetice.
Pa, pa.

| Esperança a răspuns:

Daca nu vrei sa iti cada parul,nu folosi spray ca nu iti protejeaza nimic. Spray-urile asa zise pentru protectie termica, contin alcool f mult ceea ce dauneaza parului.
Vorbesc din proprie experienta!
Mai bine iti iei ulei pentru protectie de la Kallos eu il folosesc de ani buni si nu am intampinat nici o problema.
Poate te sperie gandul ca e ulei, dar nu e chiar asa, pentru ca nu il aplici la radacina si nu iti ingrasa parul, ba mai mult, mie cel putin, mi-l face matasos, stralucitor si usor de pieptanat.

| AnonimaOk a răspuns:

. ma gandeam ca poate gasesc si in unele magazine mai mici

| MonsterBunny a răspuns:

In supermarketuri (de orice fel), la farmacie, eu am gasit chiar si la magazinul de langa mine!

| BiiiaBiii a răspuns:

In orice supermarket.Eu mi-am luat protectie termica de la Syoss din Kaufland.

| Miron_Denisa_2001 a răspuns:

Buna eu tot am cautat, si nu mai gasesc, doresc sa stiu daca cineva care are si nu foloseste, sa ma sune la 0743881248multumesc sayos, pentru protectia parului