| MedeeaAV a întrebat:

Ce spray pentru protectie termica imi recomandati?

4 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Eu o să zic părțile nașpalaughing cel de la syoss încurcă părul și sincer nu am auzit pe nimeni care să fie mulțumit de el, iar eu l-am mai folosit pe cel de la avon și mi se pare pur și simplu o porcărie care nu ajută la nimic. Ori cu el, ori fără el tot aia e. Părul arată la fel după ce-l faci cu placa și chiar nu mi-a protejat părul

| dianainsta01 a răspuns:

Cel de la Gerovital Plant este o varianta foarte buna si ieftina.

| Daniel2836 a răspuns:

Sprayul TAFT