| flor07 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cu ce as putea inveseli un costum de baie albastru inchis? Mentionez ca acesta este simplu in totalitate.

Răspuns Câştigător
| Drinni a răspuns:

Cu o esarfa cu bauti sau ceva de panza colorata. o bandana hippie in par... o gentutza draguta de plaja si parul prin in coc. ochelari de soare sau ai putea sa cosi pe el.cu mare atenti si foarte bine paiete sau margelutehappy... fundita?

2 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Cu o esarfa colorata, sau iti poti coase pe el margelute colorate... poti folosi si insigne happy

| BAIATUL110 a răspuns:

Niste accesori :)
http://metropotam.ro/mediaserver/H/d/poza1.jpg

simplu nu?:D
Succes:*

Fundita;;)?