| mrox91 a întrebat:

Mi-am cumparat costum de baie, iar cand am indepartat plasticul acela de protectie de pe slip, a ramas lipici. Am spalat costumul, insa nu s-a luat in totalitate. Cu ce as putea sa indepartez acel lipici de pe slip?

Răspuns Câştigător
| Madalina_5058 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel dar nu a ramas prea mult lipici insa dupa o purtare s-a luat si nu m-a deranjat deloc.

2 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Si eu am patit tot la fel, dar am intrat in piscina si s. a luat.hee hee

| Cubulets a răspuns:

Eu stiu ca lipiciul se dizolva cu spirt