| bya2011 a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare: Cum sa scap de celulita? Fundita celui mai bun raspuns. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Dyaanaa a răspuns:

La mine a functionat prin sport, fara paine multa, dulciuri etc si crema anticelulitica Cellufight, e ieftina si da rezultate folosita regulat. Evident depinde si de corpul fiecaruia.:*

6 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

TRATAMENT ANTICELULITIC CONCENTRAT, CU FUCUS, IEDERA, ACEBO, GUARANINA, L-CARNITINA -costa pana in 80 lei, dar este foarte bun l-a folosit si mama si este perfect multumita.Altfel cu tratamente batranesti sa eu stiu ce fel de rahaturi nu ai sanse. Bafta! Pup

| bya2011 explică (pentru OnlineZ):

Mersi mult, dar din pacate eu nu locuiesc in Romania..ci in Anglia, si nu cred ca se gaseste si aici...mersi oricum

| eneandree22 a răspuns:

Poti sa mananci foarte multe legume si fructe, fara paine multa si fara dulciuri! Sport, pilates chiar si dans! Asa vai slabi si nu te vei infometa! mult succes!

| eneandree22 a răspuns:

Poti sa mananci foarte multe legume si fructe, fara paine multa si fara dulciuri! Sport, pilates chiar si dans! Asa vei slabi si nu te vei infometa! mult succes!