| lollopop a întrebat:

Cum scap de celulita?

Răspuns Câştigător
| 334499 a răspuns:

Renunta la dulciuri, paste, alcool si la alimentele de tip fast-food. Consuma multe legume si fructe si carne slaba. Bea 2 litri de lichide pe zi, pentru a te hidrata, tonifia organismul, dar si pentru a elimina toxinele.

7 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Tinand regim, facand sport si poate si o crema anti-celulitica.

| Elena1234456 a răspuns:

Masaj cu crema speciala si mananci mai multe fructe si legume in stare naturala.Si sportul ajuta.

| LCD a răspuns:

Sort sport sport, mult sport.
Apa apa apa, multa apa.
Fara prajeli, fast-food, dulciuri.
multe legume, fructe si masaj

| adika a răspuns:

Http://www.sheabynature.co.uk/product_info.php?cPath=86&products_id=254
- unt de shea pur, preturi mici comparativ cu piata, proprietara este o tipa din Africa, 39 ani, relocata in UK,

Inca ceva: taxa Europa 8 lire/colet.
Contactati direct magazinul online.
Mie mi-au placut comparativ cu produse la 78 ron in Romania!
Mie nu imi iese nimic, e doar o recomandare, dupa cum vedeti nu v-am dat coduri de acces, emailuri, comisioane sau preturi!
Incercati si voi!
Mai e chestie interesanta la ei, iti arata exact imagini concrete nu doar povesti care suna bine:
http://www.sheabynature.co.uk/shea_butter_production.php

| freehugs a răspuns:

Cauti pe youtube exercitii pentru coapse.sunt ff bunetongue

| Irina117 a răspuns:

Pai... cea mai buna solutie pentru a scapa de celulita este sa faci foarte multe exercitii! Stiu cum ewinking
Fa si tu multe exercitii seara/dimineata sau cand ai timp...Nu stiu cat de bune sunt cremele anti-celulita...eu am folosit de la avon.
Dar ca sa nu te ingrasi trebuie sa nu mai mananci seara!happy

| fierforjat a răspuns:

Celulita e o lupta permanenta a femeilor. Sfaturi, produse cosmetice, produse naturiste sunt multe.Care sunt cele mai eficiente nu ti pot raspunde sigur.Si eu ma confrunt cu celulita.
Solutia e foarte simpla si la indemana oricui: o viata sanatoasa.
Multa sanatate!