| mada_8182 a întrebat:

Buna TPU:* am si eu o intrebarebatting eyelashes dk poate cineva sa ma ajute:d.am o pereche d pantaloni maro dar nu stiu ce culoare ar trebui sa fie maieulsad

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Verdele si galbenul sunt culorile care se armonizeaza cel mai bine cu maroul.Dar se mai pot folosi si culorile alb si negru, care se asorteaza la orice!

| JustMe11 a răspuns:

Daca nu vrei sa dai gres cand combini orice culoare, alege non culori cum ar fi un maieu alb, negru sau bej.

Daca esti mai extravaganta poti alege si roz, galben sau verde.

Spor la asortat. happy

| adee97 a răspuns:

Buna.
Vara asta se poarta foarte mult nuantele de maro, maro deschis, etc.
Incearca un maieut BEJ, simplu sau cu o fundita micuta -ceva pe el.
Iti spun sigur, ca va arata super love struck! Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita? puppy dog eyes

| feliciazavoraru a răspuns:

Nu prea stiu! Insa ai putea sa combini maioul cu incaltamintea(eu asa fac)Si se arata ft bine! Iar la maine poti sa pui niste acesorii de culoarea maro! funda?

| albina a răspuns:

Rosu, maro, galben.
Roz merge f bine. Daca esti mai indrazneata poti incerca albastru.
Merge si portocaliu

| Nenumescovici00 a răspuns:

Maro cu caramiziu sau portocaliu poate alb sau galben.

| Denniissa a răspuns:

Incearca cu un maieu Crem sau Rosu. Depinde cu ce iti palce tie.
Nu te gandi : OAre o sa arete bine?
Te sfatueiesc sa iti creezi un stil vestimentar propriu. nu cred ca conteaza parera celorlalti. Daca tie iti place cumva, asa sa te imbraci. O sa te simti mult mai bine in hainele care iti plac decat in cele care sunt la asorte'. Cius:*

| myruna_3591 a răspuns:

Pai ar merge un alb, salben sau negru(dar mai rar ca e pentru babe sau pentru doliu)

| myruna_3591 a răspuns:

Galben scuze

| myruna_3591 a răspuns:

Alb, galben, negru, maro...