| Liviu321 a întrebat:

Cu ce culoare de tricou/camasa s-ar potrivi la o pereche de pantaloni maro?

Răspuns Câştigător
| diavolitadulce a răspuns:

Ceva de toamna, un maro deschis care bate putin spre portocaliu sau ai pute sa te joci cu culorile si sa alegi ceva intens si jucaus. de asemenea ai putea sa iei peste o jacketa din piele (sau imitatie) si vei arata fenomenal. ceva gen rocky. este cool si arata grozav pe oricine. sper ca te-am ajutat. funda?

10 răspunsuri:
| Roses a răspuns:

Hmmm...Un crem mai inchis sau alb sau un albastru foarte inchis(mai ceva ca bleu-marinul laughing )

| miki_6623 a răspuns:

O camasa in carouri, rosie cu negru, sau albastru cu gri smug

| Letticia a răspuns:

In niciun caz sa nu iti pui una neagra. Poate una de culoare:verde briliant, galben neon sau cel mai bine roz corai.

| ToxicPunkgirl999 a răspuns:

Alba, turcoaz, crem sau cu tendinte mai rozalii( chiar daca esti baiat ) happy sper sa ajute

| ToxicPunkgirl999 a răspuns:

Alba, turcuaz, crem, neagra, sau cu tendinte rozalii(chiar daca esti baiat) happy sper sa ajute happy

| AGOR a răspuns:

Ar merge cu o haina putin de tot mai groasa neagra, ori un tricon alb(preferebil cu dungi negre)

| YURI123 a răspuns:

Cred ca alba.

| Ionyy77 a răspuns:

Un tricou sau camasa alba sau neagrahappy
funda?