| Ramonika_5243 a întrebat:

Buna TPUkiss! Am si eu o intrebare...joi am banchetul de sfarsit de clasa a 8-a si inca nu mi-am luat rochia. Ce tip de rochie as putea purta daca am soldurile late?:S please dati-mi un link cu poza.sau ceva[dau funditaaaahappy ]

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Buna! Ti-am prins rapid intrebarea, pentru ca astfel de conformatie o am si eu. Pentru soldurile late iti este potrivita rochia evazata de sub bust, o alta croaiala ar fi cea asimetrica. Distractie frumoasa!

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Daca ai soldurile late, cel mai potrivit e o rochie stramta pe bust si in jos mai larga. happy