| Nimeni2323213 a întrebat:

Am și eu o întrebare. Mereu când vreau sa îmi prind parul, îmi ies "avioane" sau cum vreți sa le ziceți. Cred ca știti despre ce vorbesc. Am parul mediu, îl pieptan în fiecare zi. Și încă un lucru, am fire care sunt scurte (din fata) pe la perciuni și ma tot enervează. Ar trebui sa ma tund din nou?

1 răspuns:
| Camelia25 a răspuns:

Nu te mai tunde pentru că va creste la loc și vei avea aceeași problema (ți-o zic din experiență) daca ai fire mai rebele și parul uscat iti recomand un ulei hidratant pentru par, cum ar fi de argan, îl găsești la erbosterie sau supermarketuri. Uleiul se pune doar pe par nu si la rădăcină!