| Little Kid a întrebat:

Buna all! Vreau sa ma tund, dar nu stiu cum.am parul foarte des, mai jos de umeri si il prind mereu in coada. Ceea ce ma enerveaza cel mai tare este ca ies multe fire de par de prin zona fruntii si a urehilor si se vede foarte urat.
Cum as putea sa ma tund, sa nu iau foarte mult din lungime, dar sa scap de acele fire de par?

Sper sa ma intelegeti.mersi.dau fundita:*:*

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Se regenerează e ok asta, nu trebuie neaparat să scapi de acele fire de păr.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Dami ID-u tau de mess, sa-ti dau niste variante