| Babyfuckyou a întrebat:

am, si eu o intrebare. peste cateva zile trebuie sa ma duc la un majorat al unei prietene. si nu stiu cum sa-mi fac parul adica eu port aparate auditive si nu prea ma simt eu bine daca le las asa la vedere mie teama sa nu ma barfeasca lumea sti am parul pana la umeri adica sub umeri si tunsa in stil V

2 răspunsuri:
| Heythere a răspuns:

Indreptat cu placa, dat in fata tot si ca un artificiu ca sa arate bine, putina ceara si sclipici de par[Spary].O sa fie OK si de bun gust. Petrecere frumoasa! :*

| emoticaaa a răspuns:

Poti sa il ondulezi putin cu ondularul sau bigudiuri, de ce nu? E destul de frumos si nu ar avea cum sa se vada aparatul auditiv