| xEndlessLove a întrebat:

Am si eu o micuta problema. De cand au inceput sa creasca temperaturile imi apar cosuri pe brat ( cred ca de la transpiratie ). Pe fata nu imi mai apar deoarece folosesc Zynerit si este foarte bun. Dar pe brat am foarte multe. Ce as putea sa scap de ele fara sa lase semne? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema, am citit pe net ca este o forma de alergie la soare.Singura solutie este sa folosesti crema cu protectie ridicata pentru ca soarele sa nu mai intre in contact cu pielea.

1 răspuns:
| danielaxyz a răspuns:

Si eu am aceeasi problema pe vremea asta,eu imi dau intai cu spirt sa dezinfectez si sa curat zona apoi imi dau cu ce-mi dau si pe fata, adica cu crema cu extract de melc de la Herbagen, mi-au disparut complet pe fata cosurile cu ea, dar o folosesc in continuare, e buna si pentru corp oricum