| VORTEX a întrebat:

voi ce ati facut ca sa va treaba cosurile de pe fata? Pentru ca eu am cosuri pe fata si m-am dat cu zynerit si ma spal cu un sapun hidratant pentru fata dar nu imi trec, imediat ce scap de unele apar altele. Ce credeti ca trebuie sa folosesc ca sa scap de ele? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fluturas_3457 a răspuns:

Eu cind am avut un cos, aveam acasa propolis facut cu spirt si am luat cu vata si m-am dat cu propolis si sa uscat! Si este natural!

1 răspuns:
| biuuu a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi garnier pure mie mi-a trecut fff bine sau produse naturale de la favisan funda?