| curious01 a întrebat:

Am inceput sa folosesc zynerit si parca imi ajuta, dar totusi trec cateva cosuri si mai apare cate unul, mai dispar si mai apar, cum pot scapa cu totul de aceste cosuri-punctulete, stie cineva?

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Pentru mine singura chestie care functioneaza este un fel de perie de fata de la gariner si este si la loreal.ma spal odata pe zi cu ea pe fata si ies cosurile. poti gasi in marile supermacheturi arata asa https://www.google.com/......ps?/search fuda?