| Dana222 a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o nelamurire, parul meu e blond inchis si as dori sa il vopsesc un blond mai deschis, dar nu vreau sa folosesc o vopsea care sa imi distruga parul. Apropo pana acum nu mi-am mai vopsit parul si oarecum sunt ingrijorata pentru ca il intind cu placa destul de des si am varfuri despicate, plus ca nu vreau sa il distrug de pe acum...
Va rog dati-mi cateva sfaturi cu privire la ce vopsea de par ar trebui sa folosesc.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| ioannamaria99 a răspuns:

Ai putea sa incerci vopseaua permanenta Loncolor ultra 7.1 blond auriu daca vrei o culoare la par mai deschisa. Si eu m-am vopsit cu 10.1 blond cenusiu deschis si sunt foarte mandra de ce a iesit. cauta daca nu iti place culoare alta culoare de blond de pe http://www.loncolor.ro/loncolor-ultra/nuante.aspx sau daca vrei doar nuantator care este semi permanent http://www.1001cosmetice.ro/produs/loncolor-trendy-colors-sampon-nuantator. Eu nu am folosit nuantatorul dar vopseaua da... Sper ca am fost de ajutor...:)

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Foloseste sampon nuantator sau vopsea nuantatoare.
Sper ca te-am ajutat!

| Bondarel99 a răspuns:

Incearca o vopsea fara amoniac de la Revlon.