| Mariidc a întrebat:

Am si eu o problema.Am camera web de la easy touch una in forma unui piciorbatting eyelashes si am instalat-o si cand sa o deschid.imi apare fereastra alba si imi scrie dedesubt Look 312 P(am windows 7)...cand am vrut sa o dezinstalez imi apare o eroare gen: >SetupDDL/SetupDDL. cpp(409) $7.0.100.1342 @Windows XP Service Pack 2(2600)BT_OTHER 42168.40.plz ajutati-ma!crying

2 răspunsuri:
| Daniel TM a răspuns:

Cred ca aceasta problema e din cauza faptului ca softul ce ai vrut sa-l instalezi nu este pentru windows 7, dar poti scrie modelul camerei pe google si sa gasesti softul pentru windowsul tau.
De eroarea aia iti zic cum am scapat eu: Dupa cum spuneai si tu nu merge dezinstalata camera din control panel si da eroarea pe care o aminteai tu, dar am reusit sa o dezinstalez cu ccleaner. Este un utilitar gratuit destinat intretinerii sistemului de operare prin curatarea registrilor, a fisierelor temporare, a listei cu adresele accesate.
De aici il poti downloada: http://download.kappa.ro/action__file/id__5485

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi idul tau intr-un mesaj si cred ca rezolv