| Mariidc a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu camera web. O am de la easy touch si e una in forma unui piciorbatting eyelashes. cand am bagat cd-ul sa o instalez am urmat pasii si cand sa o deschid, nu mergea.am windows 7.imi apare o eroare... ce sa fac?sad

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa o instalezi asa: conectezi camera la pc printr-un port USB, apoi intri prin My Computer(sau Start)/Control Panel/Scanners and Cameras si trebuie sa-ti apara iconul camerei sau USB Video Devices, dai clic pe ce ti-a aparut si apare o fereastra de instalare Scanner and Camera Wizard, unde urmezi pasii ceruti de aceasta. Succes!

| Mariidc explică:

Am conectat usb in pc si nu imi apare acolo nimic.si i-am dat refleh.si am dat si restart.si tot nu imi apare

| Nutzuu a răspuns:

Incearca un driver de pe net... poate te ajuta!