| Fundă25 a întrebat:

Am si eu o problema. M`am saturat sa ma duc cu parul la scoala prins intr-o coada in varful capului sau lasat desfacut si bretonul dat dupa ureche. Am parul lung pana in zona sanilor, este ondulat, si are volum, si am si breton. Channel nu vreau sa imi fac pentru ca nu ma pricep. Am cautat pe internet metode de prins parul la scoala si sunt niste coafuri prea. complicate pentru scoala. Adica, eu vreau ceva simplu, facut in maxim 5 minute. Ceva idei?batting eyelashes
Mersi!happy

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Iti prinzi parul intr-o coada jos intr-o parte sau il prinzi tot intr-o parte jos si il impletesti ( e foarte usor ). O rogi pe mama ta sau daac poti tu sa te impletesti in spic happy arata f frumos si e super pentru scoala happy Adica alea 5 saptamani sau 4 cata mai sunt happy

| NoIdentity a răspuns:

Sa til prinzi intr-un coc pe o parte sh cu varfurile lasate un pic

| Andrada98_3943 a răspuns:

Fatil coc sau impletestel... si eu sunt in aceeasi situatie si mereu il prind in coada si coc dar eu am parul lung pana la fund

| alexandra_9799 a răspuns:

Nu prea cred da in doua cozi l-ai prins si bretonul pe o partelaughingkiss