| Yasmine18 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul la scoala am parul lung si e doar putin ondulat aa si am un breton asimetric m-am saturat sa il prind numai in coada. plss ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Impletestete, fa-ti coc sau lasa-l pe spate.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Cu o clama de par si l-ai rezolvatwinking

| anonimsecret1234567890 a răspuns:

Pai ai putea sa incerci sa til indrepti dar cu mare grija sa nu iti arzi varfurile la par pentru ca dupa o sati stea tot parul ridicat si o sa arati groaznic
si dupa sa incerci sa til prinzi sus dar nu chiar in varful capului ca o sa arati caraghios cu o clam in forma cat mai mare pentru a arata frumos darsa iti lasi bretonul asa ncum e si parul sa nu il prinzi pe tot sa lasi cateva fire asa si sa incerci sa il faci in asa fel incat sa nu stea ridicat
dar depinde lungimea parului trebuie sa il ai mai jos decat umarul cu cel putin 10 cm
SUCCES!

| VanityLT a răspuns:

Poarta bentite... cam ca blair din gossip girl.