| cυρcαкє a întrebat:

Vineri ma duc in excursie iar seara facem discoteca. Problema este ca nu stiu ce coafura sa-mi fac. Am parul lung si drept (saten) si voi purta o rochie albastra. Ce coafura mi s-ar potrivi, daca am 12 ani? As vrea una simpla, va rog happy

Răspuns Câştigător
| GeorgianaEuu a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres (Ti-l prinzi cu o clamita neagra sau albastra la spate)

5 răspunsuri:
| cυρcαкє explică:

Daca se poate sa imi dati mai multe coafuri + tutoriale. :d
Multumesc!

| BuGaTy a răspuns:

Impletesteti parul si puneti o fundita in cap laughing ok da arati super big grin a incercat-o si sora mea incearca big grin

| cυρcαкє explică (pentru BuGaTy):

Totusi nu vreau de copii de 7 ani straight face