| monica2000 a întrebat:

Am tenul inchis si sunt si la pubertate si mi se vede urat mustata. Ce metode trebuie sa folosesc ca sa scap de ea sau sa nu se mai vada atat de urat?

Răspuns Câştigător
| Julieღ a răspuns:

Sa te epilezi cu ceara sau daca nu vrei sa te epilezi atunci foloseste apa oxigenata zilnic( cu un tampon de vata aplici pe zona). apa oxigenata mai deschide culoarea firului de par dar nu cred ca face minuni ca sa nu se mai vada.=)

10 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

E un produs la veet pentru par facial.

| Kerli a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna s-o decolorezi, cum ai tenul inchis e posibil sa ti se vada mai tare
mai bine ia-ti niste ceara rece de la veet. daca folosesti regulat metoda asta firul va creste mai subtire si se va rari

| opium a răspuns:

Epilare cu ceara sau IPL(in niciun caz decolorare, sa fim seriosi, din urat devine oribil)

| onlyketoops a răspuns:

O decolorezi cu apa oxigenata

| Elena010 a răspuns:

O poti decolora cu apa oxigenata happy

Răspuns utilizator avertizat
| TheFreak a răspuns:

Masina de tuns iarba.
La mine a functionat.

| lovevampire18 a răspuns:

Decoloreaz-o cu apa oxigenata.

| Denysse2000 a răspuns:

Pai,ai putea sa o smulgi cu penseta,insa din cate stiu eu s-ar putea sa-ti creasca firul aspru ca la barbati, si nu cred ca exista vreo' metoda sa nu se mai vada asa de urat, doar daca vrei s-o vopsesti in blondlaughing

| Manuela0815 a răspuns:

Da-o jos cu ceara. daca vezi ca iti apar iritatii dupa ar fi mai bine sa nu o mai folosestithinking