| Atomei_Ana_1996 a întrebat:

Am vazut acum cateva zile pe Facebook o poza cu o rochie neagra pe o pagina cu haine(nu tin minte numele) si acum nu mai pot da de ea. Era pana la genunchi, mulata pe corp, cu maneci lungi iar la spate avea un fermuar destul de mare de sus pana jos. Please help! happy

2 răspunsuri:
| oanaro a răspuns:

Gasesti aici multe modele de rochii in genul celei pe care o doresti - https://www.facebook.com/......media/set/

| Badita_Cosmin_1994 a răspuns:

Uita-te la prietenii tai poate au distribuit vreunul postarea si o gasesti