| yoyo_2337 a întrebat:

Vreau sa imi ma imbrac pentru rev.
Ar merge o rochie eleganta sus mai largut si joc mulata pe fund

cu cizme fara toc si lungi pana la genunchi asa vrea si eu parerea voastra
::*:*:*:

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Depinde foarte mult culoarea.thinking
Si, la rochie, presupun ca iti iei dres, nu?
Rochia cu amneca lunga, sau scurta?
Da detalii si revin...
Nu sunt rau in principiuwinking

| Tweetymrrr a răspuns:

*maneca.astept sa-mi dai detalii:X

| Tweetymrrr a răspuns:

Ok. daca e decoltata te sfatuiesc sa-ti iei o esarfa neagra, care ar merge perfect cu cizmele:X
BaFtha`!

| pwp a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine love struck

| curiozitatea a răspuns:

Cizmele nu prea sunt in regula. sunt lungi iar nu arata bine.adica poate ca tie iti place dar in moda nu prea se accepta...
mai bine cu niste botine cu toc.
sau ceva cu toc.
sau balerini cu talpa subtirethinking
parerea mea.
Funda?

| miky_4769 a răspuns:

E o idee buna daca vrei sa te imbraci de revelion. Cica o sa fie frig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| yoyo_2337 explică:

E cum maneca scurta si cizmele sunt negre