| D33a98 a întrebat:

TPU :*

Am venit cu o intrebare.

Voi ce ziceti merge sa port o pereche de bascheti negri cu o fusta neagra cu patratele albastre cu bretele? ( fusta e de la uniforma).

Multumesc anticipathee hee

12 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Pentru scoala nu?
Pai sigur merge foarte bine daca fusta e obligatorie

| Buttercup30 a răspuns:

Daa happy
mie imi place cum sunahappy

| Pinkyyy;x a răspuns:

Da imi place stilul tau vestimentar. se potrivestetongue

| Audrey. a răspuns:

Merge, insa ai grija sa nu iti iei si skates-i cu fusta, pentru ca va arata grosolan [laughing]. Niste conversi/tenisi/bascheti [cum vrei sa le spui] cu fusta + niste jambiere colorate [sa inveselesti tinuta] arata grozav!

| Charger a răspuns:

Ai fii singur in centrul atentiei cu combinatia astahappy

| hinaty♫ a răspuns:

Pai desigur, doar daca baschetii nu sunt mai mari si grosi.
Trebuie sa fie mai lini...mai fini. Altfel da senzatia de neglijenta totala, in sens rau.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Baschetii negri merg cu orice, in afara de rochiile de ocazie :))Daca te referi la baschetii astia :
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0

http://www.google.ro/......tp?/imgres
De ce sa nu mearga? Bafta la scoala :*

| Antonella_1903 a răspuns:

Da arata chiar foarte bine!kiss
si eu port asa.

| kolcov a răspuns:

Depinde ce fel de bascheti.

| LollipopWithHeroin a răspuns:

Daca tie iti place cum arata, atunci e OK.Imi place ideea, deoarece e un stil nonconformist si asta e stilul meu natural, daca vrei sa-i spui asa. E posibil ca unii dintre prietenii tai sa spuna ca nu stii sa te imbraci bine, dar sa nu ii asculti. Fa ceea ce simti tu si nu te lua dupa ceilalti, indiferent ce spun.

| Etiquette a răspuns:

Da merge de ce nu?
Daca si tu te simti bine imbracata asa atunci totul e okhappy.

Bafta:*

| andr33a_5009 a răspuns:

Da imi place ideea poate am sa o incerc si eu