| MaraMărr a întrebat:

La prima intalnire m`am gandit sa port o pereche de blugi mai largi cu talie inalta si inchisi la culoare[Nu negri] cu o bluza neagra cu model floral si niste balerini.Ce ziceti? Mai dati-mi idei.

12 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Mi se pare perfect! :*

| JamilaGizeh a răspuns:

Nu cred ca se vede bine straight face, eu ti-as da niste idei...dar nu stiu ce haine ai.

| Euletitia a răspuns:

Incearca o rochita putin deasupra genunchilorsi cu bretele, intr-o culoare vie: rosu, portocaliu si turcoaz, cu o poseta micuta neagra si niste balerini sau pantofi cu toc micut negru.

| Scliparici a răspuns:

Cred ca o fustita draguta si cu aceea bluza ar merge mai bine si in loc de balerini iti poti lua niste cizmulete albe de varawinking
Bafta la intalnire!

| LiliJB a răspuns:

O rochie cu model floral
o fusta de blugi si un maieu
Bun?

| Joker1958 a răspuns:

Deci faca pantaloni cu talieinalta x_x nu ne plac deloc laughing si balerinii, lasa.i acasa ceva cu toc chiar daca e mic dar sa fie acolo. Si bluza cu flori mai bine ai lasa.o acasa, ia un tricou sau ceva sa mearga la pantaloni dar de preferat un tricou mai simplu big grin. (parerea mea de baiat.17 ani )

| Future1234 a răspuns:

Poii..este ft okey..adik nu trebuie sa te prea interesezecu ce te imbraci..baiau' trebuie sa te placa asa cum esti... Si bluza neagra cu model floal sa'r potrivi mai bine cu niste blugi stramti.dar depinde. daca consideri cati sta binewinking. Andalee, torro si cucereste'l!winking.

| MaraMărr explică (pentru Future1234):

Te uiti mult la telenovelele de pe Acasa?hee hee

| Future1234 a răspuns (pentru MaraMărr):

Nu m-am uitat la telnovele de cand ma nascut mama. rolling on the floor. am dat doar o idee rolling on the floor.

| MaraMărr explică (pentru Future1234):

Da e o idee buna dar ma refeream la "Andale toro".laughing

| Future1234 a răspuns (pentru MaraMărr):

Am fost in Spania rolling on the floor... Am stat un an si s-a prins ceva de mine rolling on the floor.

| MaraMărr explică (pentru Future1234):

Aha.ce poveste minunatalaughing