| Lavinia_4225 a întrebat:

Buna TPU ...as avea nevoie de niste sfaturi, trebuie sa merg la o nunta si am ales o rochie roz (aceasta http://www.noelastyle.ro/ro/rochii-de-ocazie-colectia-c2 011.html#0) insa nu stiu ce sandale sa imi cumpar, voi ce parere aveti?;))ce culoare ar merge cel mai bine? thanx:*

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

In niciun caz tot roz. Vei fi prea roz. Sa fie de aceeasi culoare cu gentuta. [ alb, crem sau negru ]

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Dupa cum arata rochia,as merge pe pantofi stiletto.
ceva,fuchsia,sau un roz prafuit, sau alb.
poti merge de asemenea si pe platforme, dar ar fi mai frumos stiletto.
nu uita sa asortezi poseta la pantofi.

| Anna_1282 a răspuns:

Http://pantofisenzationali.blogspot.com/2009/07/heeey-heeey-heeey.html,a 2 a pereche ar merge superrr:x si apropo superba rochita!