| FanLinkinPark a întrebat:

as avea nevoie de un sfat, cu ce-mi pot da parul astfel incat sa-mi stea ridicat(si sa-l modelez eu)? Dar nu vreau sa arate ca si cum ar fi dat cu gel ci ca si cum ar fi "natural"(sper sa intelegeti)! Mentionez ca am parul scurt si foarte moale!
Multumesc! big grin

5 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Pune putin fixativ pe pieptene si, stand cu capul in jos piaptana-ti parul.Chiar functioneaza

| FanLinkinPark explică (pentru Florentina_7104):

Sunt baiat, si n-am parul atat de mare!

| Florentina_7104 a răspuns (pentru FanLinkinPark):

Chiar daca ai parul scurt incearca sa iti ridici suvitele in timp ce il piepteni.Va functiona si asa.

| lumy4u a răspuns:

Ceara de par

| lorenamihailescu a răspuns:

Dupa ce te speli iti poti aranja parul cum vrei cu o perie rotativa. daca vrei sa-ti stea si mai umflat poti folosi o spuma pentru volum