| ApaMineralaPlata a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare am 55 de kg si as vrea sa mai slabesc inca 5 kg dar nu reusesc, alerg, fac aerobic mananc sanatos fara calorii si nu reusesc. Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi utile care m-ar ajuta sa slabesc? Va multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu câți ani ai?
Învață să mănânci și practică un sport de masă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,daca nu poti sa slabesti inseamna ca nu trebuie! eu de exemplu am slabit mai demult vreo 8 kg, iar de atunci ma mentin la aceeasi greutate indiferent ca mananc mult sau putin!

| xxxcatalinxxx a răspuns:

Nu toate persoanele slabesc usor sunt unele persoana care nu pot slabi dar sunt frumoase asa cum sunt