| Roxana1990 a întrebat:

As avea o mica intrebare, mi se duce pielea, si dupa cateva sfaturi am auzit ca sa ma dau cu crema in fiecare zi ca sa se regenereze, in cat timp s-ar regenera pielea arsa de soare? Fundaa:X

2 răspunsuri:
| xXkenzorXx a răspuns:

Mie mi se duce piele cu tonele si vreau sa zic ca pur si simplu o rup ca sa dau de stratul sanatos de piele de desupt.
Eu iti zic sa o la-si 2 saptamani sau daca e mult mai arsa chiar o luna sa revina totul la normal.
Sper ca te-am ajutat!

| FCDinADN a răspuns:

Depinde de arsura...mie mi s-a dus in cam o saptamana dar nu stiu se poate si mai mult si mai putin