| Ursuleţ25 a întrebat:

As dori niste site-uri de unde as putea comanda pandantive cu cifre, sa fie din argint sau inox. Vreau sa fac un cadou, si am cautat la toate bijuteriile din centru, din Brasov, si nu am gasit. Daca stie careva unde pot sa gasesc, va rog sa-mi spuneti. Mersi si dau funda.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Nu cred ca poti gasi asa ceva. incearca sa le faci pe comanda la magazinele de specialitate (magazinele de bijuterii). Costa un pic mai mult dar nu o avere, tinand cont ca le vrei din argint sau inox. Du-te si te intereseaza. Vezi daca iti convine. Eu am cautat pe net si nu am gasit... Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cifre? de dama sau barbatesti?

| Ursuleţ25 explică (pentru anonim_4396):

Cu cifra 25 pentru barbati

| RoyDupuis a răspuns (pentru Ursuleţ25):

Nu cred ca poti gasi asa ceva. incearca sa le faci pe comanda la magazinele de specialitate (magazinele de bijuterii). Costa un pic mai mult dar nu o avere, tinand cont ca le vrei din argint sau inox. Du-te si te intereseaza. Vezi daca iti convine. Eu am cautat pe net si nu am gasit... Bafta!